Patalpos

Siūlome erdves mokymams, stovykloms, plenerams, tarptautiniams mainams ar šventėms organizuoti. Mūsų patalpos esančios Aristavos kaime, Kėdainių rajone lengvai pasiekiamos iš visos Lietuvos. Esant poreikiui dalyviai gali atvykti viešuoju transportu (autobuso stotelė visai šalia). Taip pat galime organizuoti pavežėjimą.

Visas paslaugas galima komplektuotis pagal poreikį ir galimybes. Galime apgyvendinti 42 žmones. Įrengtos dvi erdvės darbui su grupe, konferencijų salė. Galima naudotis multimedija, garso aparatūra, metodinėmis priemonėmis. Vakare dalyviams galima pasiūlyti stalo žaidimus, pokalbius prie židinio. Suprantame darbo su grupe specifiką ir poreikius, taigi atvykus viską rasite paruošta, o susiderinti specialius poreikius bus paprasta.

Galime pasiūlyti gardų maistą iš restorano “Novus Rex”. Yra galimybė ir gaminti patiems erdvioje ir viskuo aprūpintoje virtuvėje. Ši erdvė pritaikyta ir maisto edukacijoms organizuoti. Lauke jūsų lauks įrengta grill zona, pavėsinė ir laužavietė jaukiems pasisėdėjimams.

Norintiems laiką praleisti aktyviai siūlome naudotis lauko treniruokliais, futbolo ir krepšinio aikštynais. Esant prastam orui galima naudotis sporto sale, patirtinio laipiojimo trasomis po stogu. Maudytis ir žvejoti kviečiame į skaidrų Bublių tvenkinį esantį už 300 metrų nuo mūsų. Čia rasite smėlio paplūdimį, lauko tinklinio aikštelę, lieptelį bei laužavietę.

Galvojantiems kuo užpildyti mokymų vakarus ar įdomių veiklų stovyklai siūlome žemesnes mūsų partnerių kainas ir lengvą komunikaciją susitariant dėl: patirtinio laipiojimo, jodinėjimo žirgais ir edukacijos, kubilo, plaukimo baidarėmis, šaudymo lankais, edukacijos sklandymo klube. Tai ppat padėsime atrasti žygių trasas, įdomais vietas ir žmones, kuriuos galėsite aplankyti.

Dėl rezervacijos susisiekite su Andriumi tel 867809348. el.p info.trinus@gmail.com